ECOS firması olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti ulaştırmak için yeni ürün yelpazemizle MSSC Türkiye ' de hizmet vermeye başladı.
 
Endüstriyel kodlama sektöründe kaliteli hizmet anlayışı prensibiyle faaliyet göstermektedir.İnkjet sistemleri, başarısını uygun fiyata kaliteli ürünleri hizmete sunmak, tüm satış, teknik servis ve hizmet süreçlerinde dürüstlüğe ve kaliteye gereken önemi vererek müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en kısa zamanda en profesyonel çözümleri sunmakta  görmektir.
 
İnkjet Sektöründe amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu ihtiyaçlarına yönelik gerçek çözümler sunmak, KODLAMA sistemleri uygulamalarında verimliliği arttırmaya katkıda bulunmaktır. Firmamız satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerine ürün, ekipman, eğitim ve servis hizmeti sağlamakta, KODLAMA uygulamalarının daha kolay, sorunsuz ve daha ekonomik bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.
 
Müşterilerimize, üstün kaliteyi en ekonomik ve ihtiyaca en uygun şekilde ve tam zamanında sunmak, ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış sonrası  teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek  bir prensiptir.
 
Hedeflerine müşteri memnuniyetinden taviz vermeden ulaşmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.